Menu
Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

 

Co jest w środku Dreambaga?

Jest to rozdrobniona pianka poliuretanowa o różnych twardościach. Jest to ta sama pianka która używana jest do wypełnienia kanap oraz poduszek a mieszanka jej jest tajemnicą firmy. Jest nie tylko bardziej odporna na wagę ale jest również w stanie wrócić do swojego pierwotnego kształtu poprzez spulchnianie jej. Dzięki piance pufa Dreambag jest miękka. Bardzo miękka. Ale nie proponujemy skakać na nią z balkonu.

 

Dlaczego miałbym kupić Dreambaga skoro mogę kupić taniej pufę z kulkami styropianowymi w środku?

Możesz zdecydować się na worek z którego aby wstać (prawie z wysokości podłogi) będzie potrzebna pomocna dłoń, wypełniony kulkami ze styropianu i wykonany z materiału który bardziej pasuje jako worek na śmieci aniżeli wyposażenie twojego wnętrza, ale zrezygnujesz tym samym z jednej z przyjemności życia i ze wszystkich zalet produktu premium jakim jest pufa Dreambag.

Wyobraź sobie że wskakujesz na gigantyczny stos poduszek na kanapie i pogrążasz się w idealnym miejscu kiedy pojawia się twój ulubiony program. To jest doświadczenie którym właściciel Dreambaga cieszy się każdego dnia. Miękkość, to pierwsze co przyjdzie ci do głowy. Pianka wewnątrz Dreambaga wyeliminuje wszystkie strefy nacisku na twoje ciało a zdejmowalny pokrowiec wykonany z wysokiej jakości tkanin sprawi że pufa wyglądać będzie elegancko i estetycznie w twoim domu.

 

Składam zamówienie online, ile będzie kosztować dostawa do mojego domu?

Dostawa jest DARMOWA na terenie całej Polski. 

 

Jak mogę wyczyścić pokrowiec Dreambag?

Każdy z naszych pokrowców możesz wyprać w pralce. Zalecane jest aby używać do tego zimnej wody oraz delikatnych detergentów. Postępuj zgodnie z informacjami które znajdziesz na metce na wewnętrznej stronie swojego pokrowca.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl